Α.Ο. ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ

Αγωνιστική Δραστηριότητα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλασικής κολύμβησης 9-12 ετών, Προαγωνιστική, Χαϊδάρι & Περιστέρι (Σάββατο & Κυριακή πρωί-απόγευμα: προθέρμανση 08.00 & 16.00, έναρξη αγώνων 09.00 & 17.00)
1. Μπέκος Σ.–>50μ. πρόσθιο–>47.64 50μ. ύπτιο–>46.81
2. Τρόκα Ν–> 50μ. πρόσθιο–>53.71 50μ. ελεύθερο–>43.84
3. Κέκερη Π.–>50μ. ελεύθερο–> 42.63 50μ. ύπτιο–>47.82
4. Φιλιππόπουλος Γ.–>50μ. ύπτιο–>50.96
5. Φιλιππόπουλος Ι. –>50μ. ελεύθερο—>40.60
6. Μπέκος Τρ.–>50μ. ελεύθερο–>38.00 50μ. πρόσθιο–>49.51
Αγώνες κλασικής κολύμβησης 9-12 ετών, Προαγωνιστική, Χαϊδάρι, (Σάββατο & Κυριακή απόγευμα: προθέρμανση 15.45, έναρξη αγώνων 17.00)
1. Μπέκος Σ.–>50μ. πρόσθιο–>49.56 100μ. ελεύθερο–>1.26.87
2. Τρόκα Ν–> 50μ. πρόσθιο–>56.17 50μ. ελεύθερο–>44.71
3. Αγγέλης Α.–>50μ. ελεύθερο–> 39.19 100μ .ελεύθερο–> 1.30.93 100μ. ύπτιο–>1.46.07
4. Φιλιππόπουλος Γ.–>50μ. ελεύθερο–>44.70 50μ. ύπτιο–>51.03
5. Φιλιππόπουλος Ι. –>50μ. ελεύθερο—>39.89 100μ. ελεύθερο–> 1.36.95
6. Βλαχάκος Δ.–>50μ. ελεύθερο—>50.03 100μ. ελεύθερο–>1.58.59
Αγώνες κλασικής κολύμβησης 7-8 ετών, Χαϊδάρι, (Κυριακή πρωί: προθέρμανση 08.30, έναρξη αγώνων 09.30)
1.Καπετανάκης Α. –> 50μ. ελεύθερο & 50μ. ύπτιο
2. Ζαλώνης Ι.–> 50μ. ελεύθερο & 50μ. ύπτιο
3. Καλαμπόκας Λ.–> 50μ. ελεύθερο & 50μ. ύπτιο
Αγώνες κλασικής κολύμβησης Νατυικού Ομίλου Βουλιαγμένης, Σάββατο & Κυριακή πρωί (Προαγωνιστική) (έναρξη αγώνων 09.00 πρωί και προθέρμανση 08.00)
1. Μπέκος Σ.–>50μ. πρόσθιο–> 49”38 (1ος/14) 100μ. ελεύθερο–>1′ 27”09 (2ος/11)
2. Τρόκα Ν–> 50μ. πρόσθιο–> 54”39 (9η/16) 100μ. πρόσθιο–>1′ 59”62 (7η/9)
4. Συμεωνίδης Κ.–>50μ. πρόσθιο–> Α-ΕΚΚΙΝ 100μ. πρόσθιο–> 2’09”52(6ος/6)
5. Συμεωνίδου Ι.–> 50μ. ελεύθερο–>53”60 100μ. ελεύθερο–>Α-ΕΚΚΙΝ
Αγώνες κλασικής κολύμβησης Περιστερίου, Σάββατο & Κυριακή πρωί (Προαγωνιστική) και απόγευμα (Αγωνιστική) (έναρξη αγώνων 09.00 πρωί και 17.00 απόγευμα)
1. Ζαρμπαλά Ειρήνη –> 50μ. ελεύθερο–>56.50, 50μ. ύπτιο–>63.03
2. Εριπαρέλης Δ. –> 50μ. ελεύθερο–>31.23, 50μ. πρόσθιο–>38.38 (9ος/15)
3. Εριπαρέλη Μαρία –> 50μ. ελεύθερο–>37.95, 50μ. ύπτιο–>45.15
4. Εριπαρέλη Μυρτώ –> 50μ. ελεύθερο–>44.69, 50 μ. πρόσθιο–>Α-ΕΚΚΙΝ
5. Μπέκος Σ.–> 50μ. πρόσθιο–> 50.86 (4ος/29), 50μ. ελεύθερο–>39.07 (8ος/37)
6. Παρασκευόπουλος Π.–> 50μ. ελεύθερο–>34.85
7. Τρόκα Ν–> 50μ. ελεύθερο, 50μ. πρόσθιο–>53.97 (12η/23)
8. Κέκερη Π.–>50μ. ελεύθερο–>41.95, 50μ. ύπτιο–>49.49
9. Αγγέλης Α.–>50μ. πρόσθιο–>68.49, 50μ. ύπτιο–>51.43
Χειμερινοί Αγώνες Τεχνικής Κολύμβησης Αγωνιστική & Προαγωνιστική Κατηγορία, Κυριακή απόγευμα 17.40, 11/03/2018 στον Πειραιά (έναρξη αγώνων 17.40, προθέρμανση 17.00-17.30 διαδρομή 8)
1. Νικολαρόπουλος Ν.(2004), 50μ. διπλά πέδιλα–> Ακυρώθηκε
2. Παρασκευόπουλος Π.(2002), 50μ. διπλά πέδιλα–> 32,14 (12ος/12)
3. Μπέκος Τ.-Ι.(2007), 50μ. διπλά πέδιλα–> 34,82 (8ος/13)
4. Συμεωνίδης Κ.(2008), 50μ. διπλά πέδιλα–>37,17 (11ος/13)
Πειραιάς Ημερίδα Τεχνικής Κολύμβησης 11.02.2018(έναρξη αγώνων 09.15, προθέρμανση 08.30-09.00 διαδρομή 5)
1. Νικολαρόπουλος Ν. (2004), 50μ. διπλά πέδιλα–> Α-ΚΙΝ
2. Παρασκευόπουλος Π. (2002), 50μ. διπλά πέδιλα–> 30.32 (18ος/27)
Πειραιάς Κλασική Κολύμβηση 28.01.2018 απόγευμα (οδός Χαϊδαρίου 18, Πειραιάς, έναρξη αγώνων 17.00, προθέρμανση 16.00)
1. Κατσίμπας Φ., 50μ. ύπτιο–>54.95 (20ος/29)
2. Γληγόρης Γ., 50μ. ύπτιο–>61.62
3. Μπουκουβάλας Μ., 50μ ύπτιο–>60.74
4. Συμεωνίδης Κ., 50μ. ύπτιο–>63.40
5. Μπέκος Στ., 50 μ. ύπτιο –>47.14 (4ος/30) 100μ. ελεύθερο–>1:35.20 (8ος/24)
6. Τρόκα Ν., 50μ. ελεύθερο –>46.40 (31η/39), 50μ. πεταλούδα –>59.90
Σκυταλοδρομία 4Χ50μ. μικτή αγόρια 2008 –>3:51.84
Όλα τα αποτελέσματα εδώ–>ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
Ν. Σμύρνη Κλασική Κολύμβηση 27.01.2018 πρωί (οδός Τραπεζούντος 13, Ν. Σμύρνη, έναρξη αγώνων 09.00, προθέρμανση 08.00)
1. Ζαρμπαλά Ε., 50μ. ελεύθερο –>60.21
2. Δασκαλόπουλος, 50μ. ύπτιο & 4Χ100 ελεύθερο
3. Φιλιππόπουλος Ι., 50μ. ύπτιο–>50.92, 50 μ. ελεύθερο –> 42.12 (25ος/32)
4. Αγγέλης Αντ., 50μ. ύπτιο–>50.20, 50 μ. ελεύθερο –> 41.35 (24ος/32)
5. Μπέκος Τρ., 50 μ. ελεύθερο –> 40.30 (20ος/32)
6. Κέκερη Π., 50μ. ελεύθερο –>45.76, 50μ. ύπτιο–>52.02
Όλα τα αποτελέσματα εδώ–>ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
Τεχνική Κολύμβηση–> Χειμερινή Ημερίδα Ορίων (Πειραιάς, 14/01/2018) :
1. Μπέκος Τρύφωνας, 50μ. διπλά πέδιλα (28.38) & 200μ. διπλά πέδιλα (02:24.88)
2. Ρίζος Θωμάς, 50μ. διπλά πέδιλα (33.73) & 200μ. διπλά πέδιλα (02:41.22)
Αγώνες Κλασικής Κολύμβησης 7-8 ετών (16/12/2017):
1. ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2010), 50μ. ελεύθερο, 50μ. ύπτιο
2. ΖΑΛΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2011), 50μ. ελεύθερο, 50μ. ύπτιο
3. ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2010), 50μ. ελεύθερο, 50μ. ύπτιο
4. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (2011), 50μ. ελεύθερο, 50μ. ύπτιο
5. ΚΑΤΣΙΛΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ (2010), 50μ. ελεύθερο, 50μ. ύπτιο
6. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2010), 50μ. ελεύθερο, 50μ. ύπτιο
1η Χειμ. Ημερίδα Κλασικής κολύμβησης 9-10 ετών (Πειραιάς Κυριακή 17.12.17).ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ:
1. ΜΠΕΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (2009), 50μ. ύπτιο–> 48.17 (2ος/23), 50μ. πρόσθιο–> 51.31 (1ος/15)
2. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (2008), 50μ. ελεύθερο—> 56.02 (31ος/33), 50μ. ύπτιο–> 56.98 (19ος/23)
3. ΣΙΟΜΠΟΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (2009), 50μ. ύπτιο—>55.72 (15ος/23)
4. ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (2008), 50μ. ελεύθερο–>49.58 (26ος/33), 50μ. πρόσθιο–> 56.97 (10ος/14)
5. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2008), 50μ. ελεύθερο–>57.74 (33ος/33) , 50μ. πρόσθιο–> 01:00.90 (12ος/14)
6. ΤΡΟΚΑ ΝΕΦΕΛΗ (2008), 50μ. ελεύθερο–> 47.12 (22η/30), 50μ. πρόσθιο–> 59.99 (19η/22)
7. ΖΑΡΜΠΑΛΑ ΝΙΚΟΛΙΑ (2008), 50μ. ελεύθερο–> 52.42 (30η/30)
8. ΚΑΤΣΙΜΠΑΣ ΦΑΝΗΣ (2008), 50μ. ελεύθερο–> 45.70 (23ος/33), 50μ. πρόσθιο–>01:02.86 (12ος/14)
–> 1η Χειμ. Ημερίδα Κλασικής κολύμβησης 11-12ετών (Ν.Σμύρνη Σάββατο 16.12.17). ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ:
1. ΠΟΡΠΟΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (2007), 50μ. ελεύθερο–> 01:09.66 (26η/27), 50μ. ύπτιο–>01:13.25 (31η/31)
2. ΣΙΟΜΠΟΛΑ ΦΙΛΟΘΕΗ (2007), 50μ. ελεύθερο–>01:10.44 (27η/27), 50μ. ύπτιο 01:01.93 (27η/27)
3. ΜΠΕΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (2007), 50μ. ελεύθερο–> 38.87 (14ος/28), 50μ. ύπτιο–> 50.71 (21ος/26)
4. ΖΑΡΜΠΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (2006), 50μ. ύπτιο–>01:01.07 (16η/16)
5. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (2006), 50μ. ελεύθερο–> 50.91 (30η/31)
Τεχνική Κολύμβηση–> Διασυλλογική Ημερίδα, West Side All Fins (Περιστέρι, 12/11/2017) :
1. Συμεωνίδης Κωνσταντίνος, 50μ. διπλά πέδιλα (38.08)
2. Εριπαρέλης Δημήτρης, 50μ. διπλά πέδιλα (26:41) & 200μ. διπλά πέδιλα (02:17.91)
3. Εριπαρέλη Μαρία, 50μ. διπλά πέδιλα (30.88)
4. Τριμανδήλης Δημήτρης, 50μ. διπλά πέδιλα (29.33) & 200μ. διπλά πέδιλα (02:35.51)
5. Γιουρτούμας Γιώργος, 50μ. διπλά πέδιλα (24.93)